Dorvinda | Paslaugos
171
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-171,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Paslaugos

Konsultacijos, Renovacija

Tiek renovuojant turimą būstą, tiek ir projektuojant naują, kviečiame Jus konsultuotis su mūsų specialistais. Mes suteiksime Jums išsamią informaciją apie kiekvieną gaminį, atsakysime į visus Jūsų klausimus, įsigilinsime į Jūsų situaciją ir rasime tinkamiausią sprendimą.

Projektavimas, gaminių montavimas

Siekdami užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, jų ilgaamžiškumą ir patogumą klientui, mūsų specialistai patys atlieka projektavimo ir montavimo darbus. Projektavimo etape įvertiname tiek techninius parametrus, tiek ir išorinius veiksnius, kurie gali paveikti produktą ar turėti įtakos jį montuojant.

Montuodami naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurios efektyviai užtikrina geriausią šilumos išlaikymą ir garso pralaidumą.

Gaminių pristatymas

Kliento nurodytu adresu gaminius pristatome tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. Mes pasirūpiname, kad produktai saugiai pasiektų mūsų klientus.

Renovacija

Renovuojame senus (istorinius) langus ir duris. Esame įgyvendinę ne vieną istorinių objektų renovacijos projektą, kurį finansavo Europos Sąjunga.