Dorvinda | Apie mus
175
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-175,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Apie mus

„Dorvinda“ – patyrusi medinių langų, durų ir fasadų gamintoja

Mes savo veiklą pradėjome 1998 m. Esame vieni iš pirmųjų šios srities specialistų Lietuvoje, kurie ne tik sukaupė didelę patirtį, bet nuolatos tobulėja, diegia naujausias technologijas ir sugeba įgyvendinti sudėtingiausius projektus.

Esame lankstūs

Mūsų gamybos linija ir verslo sistema yra pritaikyta nestandartiniams gaminiams gaminti. Dėl to mes lengvai prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių ir įgyvendiname unikalius projektus – gaminame pagal individualius matmenis, ypatingus konstrukcinius ir dizaino reikalavimus.

Užtikriname aukščiausią gaminių kokybę

Visi mūsų gaminami produktai atitinka šiuolaikinius energijos taupymo, komforto, saugumo, aplinkosaugos ir dizaino standartus. Dirbame tik su patikimais partneriais.

Turime platų gaminių asortimentą

Vykdydami nestandartinius projektus ir dirbdami su užsienio užsakovais turėjome galimybę išplėsti savo gaminių asortimentą. Savo klientams galime pasiūlyti skirtingų tipų, įvairaus stiliaus produktus.

Vertiname ir išgirstame kiekvieną klientą

Pagrindinis mūsų komandos siekis – galutiniu rezultatu patenkintas klientas. Mes išgirstame kiekvieną klientą, įsigiliname į kiekvieno situaciją, pasiūlome ir įgyvendiname jam tinkamiausią sprendimą.

Vertindami aptarnavimo patogumą mes teikiame visas paslaugas, susijusias su gaminamais produktais – pradedant nuo projektavimo iki garantinės priežiūros ir aptarnavimu garantijai pasibaigus.

Užsitarnavome ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientų pasitikėjimą

Mūsų gaminių ir paslaugų kokybė vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau keletą metų dirbame su Didžiosios Britanijos, Skandinavijos, Prancūzijos, Belgijos privačiais klientais ir architektais, montuotojais ir rangovais.